Paylaş : TR | EN

75 90 kVA Jenerat��r Kabini

  75 90 kVA Jenerat��r Kabini No Records Found.
  75 90 kVA Jenerat��r Kabini No related news found on our site.
  75 90 kVA Jenerat��r Kabini No related news found on our site.

 • Jeneratör Kabini
  Şase ve Kabin İmalatı

  Jeneratör Kabininin Avantajları

  Tabii ki jeneratör kabininin en büyük avantajı, jeneratör motorunun sessiz çalışmasını sağlamaktır fakat jeneratör kabininin marifetleri bununla bitmiyor. örneğin jeneratör kabini, çevreye zarar vermeden çalışmaktadır. Yani jeneratör kabini kullanarak doğaya yardımcı olabilirsiniz. Bunların dışında jeneratör kabini kullanarak jeneratörünüzün olumsuz koşullardan minimum derecede etkilenmesini sağlayabilir ve jeneratörünüzü bu sayede uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.Jeneratör kabininin bir diğer avantajı ise tasarım açısından oldukça şık olmasıdır. Jeneratör kabinleri görsel açıdan sorun yaratmaz, hatta tesisin daha iyi görünmesini bile sağlayabilir. Görüldüğü gibi jeneratör kabininin avantajları saymakla bitmez. Jeneratörünüzü daha güvenli ve verimli bir şekilde kullanmak için mutlaka bir jeneratör kabinine ihtiyaç duyulmaktadır. Sitemizde bulunan jeneratör kabinlerini inceleyebilir ve kendinize en uygun modeli bulduktan sonra bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 • Jeneratör Kabini Nedir?

  Jeneratör kabini, jeneratör kullanan tesislerin vazgeçilmezidir. Jeneratör motorunu toz, çamur ve yağmur gibi olumsuz koşullardan koruyan jeneratör kabini, ayrıca jeneratörün daha sessiz ve güvenli çalışmasını da sağlamaktadır. Jeneratör kabini olmadan kullanılan jeneratör, hem güvenlik hem de sessizlik açısından sizleri tatmin etmeyebilir. Bu sebeple bir jeneratör kabinine ihtiyaç duymanız normaldir.Daha çok büyük tesislerde kullanılan jeneratörler, herhangi bir güç kesintisi durumunda devreye girmekte ve işlerin aksamasını önlemektedir. Tabii jeneratör kabini olmadan kullanılan jeneratör, sessiz çalışamayacağı için rahatsızlık verebilir ve bu durumda da jeneratörün çalışması pek de tatmin edici olmaz. Bu sebeple jeneratör kabini, günümüz şartlarında artık bir ihtiyaç haline gelmiştir.

   

  Jeneratör Kabini çeşitleri

  Artık teknolojinin de gelişmesi ile birlikte birçok jeneratör kabini modeli üretilmiştir. Birbirinden farklı çeşide sahip olan jeneratör kabinleri, ihtiyacınıza özel olarak da üretilebilmektedir. Birbirinden farklı kVA değerlerine sahip olan jeneratör kabinlerinin başlangıç değeri genelde 15 ila 50 kVA arasında değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra ise sitemizde 275 kVA değerlerine kadar çıkabilen farklı çeşitler de bulunmaktadır.Eğer yüksek güçlü bir jeneratör kabini kullanıyorsanız, tercih edeceğiniz jeneratör kabini de aynı güçte olmalıdır. Aksi takdirde jeneratör kabini, jeneratör motorunun gücüne yetişemeyecek ve sizlere tatmin edici bir verim sunamayacaktır. Bu sebeple jeneratör kabini çeşitleri arasından kullandığınız jeneratöre en uygun jeneratör kabinini seçmenizde fayda var.